Wrocławskim Licealistą 2015 -może być ktoś z Was!

Serdecznie Was zachęcamy do udziału w jubileuszowej  X edycji Konkursu Wrocławski Licealista 2015, organizowanego przez  Redakcję Gazety Wyborczej Wrocław oraz Dolnośląską Szkołę Wyższą i Wyższą Szkołę Filologiczną we Wrocławiu . Honorowy Patronat nad Konkursem roztoczył Dolnośląski Kurator Oświaty.

Przypominamy, że nasz absolwent – Daniel Popek – jest laureatem V miejsca tego konkursu.

Prosimy o zapoznanie się ze szczegółami iw załączniku i  zgłoszenie swoich kandydatur do wychowawców klas do dnia 15 października (do godz. 10.00).

WROCŁAWSKI LICEALISTA 2015

Komentarze

komentarzy

Podobne wpisy

Historyczna wycieczka po angielsku

Historyczna wycieczka po angielsku

25 maja zakończyliśmy kolejny interdyscyplinarny projekt w języku angielskim w ramach cyklu "Cudze chwalicie, swego nie znacie", organizowanego od lat przez p. Leszka Idzikowskiego. Interdyscyplinarny projekt łączy w sobie komunikację w języku angielskim oraz treści związane z historią, kulturą...

Igor Szerszunowicz w finale Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka

Igor Szerszunowicz w finale Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka

Po raz kolejny Igor Szerszunowicz, uczeń klasy III a ponownie może pochwalić się ogromnym sukcesem. Został zakwalifikowany do etapu centralnego Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym. Igor znalazł się w gronie 38 uczestników z całej Polski, reprezentując nie tylko nasze...

Ludzie, miejsca, zwyczaje i smaki – wspomnienia Erasmusa z Włoch

Ludzie, miejsca, zwyczaje i smaki - wspomnienia Erasmusa z Włoch

Ostatni tydzień kwietnia nasza grupa Erasmus+ "Past roads, future ways" spędziła we Włoszech, gdzie odbyło się finalne spotkanie, kończące ponad dwuletni projekt. Oto refleksje na temat pobytu w słonecznej Italii jej uczestników.