Nasi licealiści na Dolnośląskiej Gali Olimpijczyków

Nasi licealiści na Dolnośląskiej Gali Olimpijczyków

Gratulacje, podziękowania i życzenia dalszych, równie  wspaniałych sukcesów. Takie słowa usłyszeli dzisiaj nasi licealiści oraz nauczyciele na Dolnośląskiej Gali Olimpijczyków, tradycyjnej uroczystości podsumowującej największe sukcesy uczniów szkół ponadgimnazjalnych organizowanej przez Kuratorium Oświaty we Wrocławiu.

W spotkaniu z Panią Kurator Beatą Pawłowicz, które w tym roku odbyło się w Wałbrzychu zaproszenie otrzymali nasi licealiści – laureaci i finaliści szczebla centralnego olimpiad naukowych wraz z nauczycielami, opiekunami uczniów:

Emilia Bysiec (tegoroczna maturzystkaz klasy III b)- laureatka 13 miejsca w kraju w  Olimpiadzie Wiedzy o Unii Europejskiej wraz z panem Edwardem Florkowem, Piotr Marecki (tegoroczny maturzysta z klasy III a) – finalista 64 Olimpiady Fizycznej wraz z panią Ireną Kilimiak oraz Monika Marusiak ( z klasy I a) – finalistka Olimpiady Teologicznej wraz z panem Pawłem Niemcem. W uznaniu sukcesów i osiągnięć uczniów Dyrektor Cezary Czernatowicz otrzymał także list gratulacyjny podpisany przez Panią Kurator Beatę Pawłowicz.

list kuratora

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Serdecznie gratulujemy wyróżnienia naszym licealistom i nauczycielom

Komentarze

komentarzy

Podobne wpisy

Historyczna wycieczka po angielsku

Historyczna wycieczka po angielsku

25 maja zakończyliśmy kolejny interdyscyplinarny projekt w języku angielskim w ramach cyklu "Cudze chwalicie, swego nie znacie", organizowanego od lat przez p. Leszka Idzikowskiego. Interdyscyplinarny projekt łączy w sobie komunikację w języku angielskim oraz treści związane z historią, kulturą...

Igor Szerszunowicz w finale Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka

Igor Szerszunowicz w finale Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka

Po raz kolejny Igor Szerszunowicz, uczeń klasy III a ponownie może pochwalić się ogromnym sukcesem. Został zakwalifikowany do etapu centralnego Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym. Igor znalazł się w gronie 38 uczestników z całej Polski, reprezentując nie tylko nasze...

Ludzie, miejsca, zwyczaje i smaki – wspomnienia Erasmusa z Włoch

Ludzie, miejsca, zwyczaje i smaki - wspomnienia Erasmusa z Włoch

Ostatni tydzień kwietnia nasza grupa Erasmus+ "Past roads, future ways" spędziła we Włoszech, gdzie odbyło się finalne spotkanie, kończące ponad dwuletni projekt. Oto refleksje na temat pobytu w słonecznej Italii jej uczestników.