Spotkanie i selfie z Panią Minister Joanną Kluzik-Rostkowską

Spotkanie i selfie z Panią Minister Joanną Kluzik-Rostkowską

W poniedziałek, 9 lutego, duża grupa uczniów naszego liceum wraz z Panem Edwardem Florkowem wzięła udział w spotkaniu z Panią Minister Edukacji – Joanną Kluzik-Rostkowską. Uczestnicy spotkania w Teatrze Starym mogli „u samego źródła” zapytać o ciekawiące ich zagadnienia, dowiedzieć się o pracy ministerstwa ” od podszewki” i… zrobić sobie pamiątkowe selfie z Panią Minister, a to z pewnością niecodzienna okazja. Pytaliśmy o podstawę programową, o konieczność dokonywania wyborów już w gimnazjum i wiele innych spraw, które nurtują nas, licealistów.  Warto dodać, że całe spotkanie w brawurowy sposób prowadził uczeń naszej szkoły – Sebastian Mihaljev.

Janek Krzywdziński

Komentarze

komentarzy

Podobne wpisy

Historyczna wycieczka po angielsku

Historyczna wycieczka po angielsku

25 maja zakończyliśmy kolejny interdyscyplinarny projekt w języku angielskim w ramach cyklu "Cudze chwalicie, swego nie znacie", organizowanego od lat przez p. Leszka Idzikowskiego. Interdyscyplinarny projekt łączy w sobie komunikację w języku angielskim oraz treści związane z historią, kulturą...

Igor Szerszunowicz w finale Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka

Igor Szerszunowicz w finale Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka

Po raz kolejny Igor Szerszunowicz, uczeń klasy III a ponownie może pochwalić się ogromnym sukcesem. Został zakwalifikowany do etapu centralnego Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym. Igor znalazł się w gronie 38 uczestników z całej Polski, reprezentując nie tylko nasze...

Ludzie, miejsca, zwyczaje i smaki – wspomnienia Erasmusa z Włoch

Ludzie, miejsca, zwyczaje i smaki - wspomnienia Erasmusa z Włoch

Ostatni tydzień kwietnia nasza grupa Erasmus+ "Past roads, future ways" spędziła we Włoszech, gdzie odbyło się finalne spotkanie, kończące ponad dwuletni projekt. Oto refleksje na temat pobytu w słonecznej Italii jej uczestników.