Spotkanie i selfie z Panią Minister Joanną Kluzik-Rostkowską

Spotkanie i selfie z Panią Minister Joanną Kluzik-Rostkowską

W poniedziałek, 9 lutego, duża grupa uczniów naszego liceum wraz z Panem Edwardem Florkowem wzięła udział w spotkaniu z Panią Minister Edukacji – Joanną Kluzik-Rostkowską. Uczestnicy spotkania w Teatrze Starym mogli „u samego źródła” zapytać o ciekawiące ich zagadnienia, dowiedzieć się o pracy ministerstwa ” od podszewki” i… zrobić sobie pamiątkowe selfie z Panią Minister, a to z pewnością niecodzienna okazja. Pytaliśmy o podstawę programową, o konieczność dokonywania wyborów już w gimnazjum i wiele innych spraw, które nurtują nas, licealistów.  Warto dodać, że całe spotkanie w brawurowy sposób prowadził uczeń naszej szkoły – Sebastian Mihaljev.

Janek Krzywdziński

Komentarze

komentarzy

Podobne wpisy

Sukcesy w lekkiej atletyce

Sukcesy w lekkiej atletyce

26 września w Oleśnicy odbył się Finał Dolnośląski Licealiady Młodzieży w Lekkiej Atletyce. W zawodach wzięły udział obie reprezentacje naszej szkoły. Bardzo duża liczba szkół, która zgłosiła się do zawodów (25 ekip żeńskich i 27 męskich) podniosła poziom rywalizacji, ale również spowodowała...

Klasy IV a i IV c na Dolnośląskim Festiwalu Nauki

Klasy IV a i IV c na Dolnośląskim Festiwalu Nauki

We Wrocławiu rozpoczął się XXVI Dolnośląski Festiwal Nauki. Tegorocznym hasłem przewodnim jest "Nauka porusza". I choć nasza, regionalna edycja dopiero za miesiąc, to tradycyjnie wybraliśmy się do stolicy Dolnego Śląska po potężny łyk wiedzy. 18 września klasa IV a wraz z wychowawczynią...

O wodzie, która jest źródłem życia

O wodzie, która jest źródłem życia

Woda, źródło życia, czy zastanawiamy się, skąd się bierze, kiedy odkręcamy kran, czy myślimy, że jest nigdy nam jej nie zabraknie, czy wiemy, jak ją użytkować, żeby wystarczyła dla przyszłych pokoleń? 15 września klasa IIc wraz z paniami: Karoliną Jarząbek i Barbarą Jusypenko miała kilkugodzinne...