Spotkanie i selfie z Panią Minister Joanną Kluzik-Rostkowską

Spotkanie i selfie z Panią Minister Joanną Kluzik-Rostkowską

W poniedziałek, 9 lutego, duża grupa uczniów naszego liceum wraz z Panem Edwardem Florkowem wzięła udział w spotkaniu z Panią Minister Edukacji – Joanną Kluzik-Rostkowską. Uczestnicy spotkania w Teatrze Starym mogli „u samego źródła” zapytać o ciekawiące ich zagadnienia, dowiedzieć się o pracy ministerstwa ” od podszewki” i… zrobić sobie pamiątkowe selfie z Panią Minister, a to z pewnością niecodzienna okazja. Pytaliśmy o podstawę programową, o konieczność dokonywania wyborów już w gimnazjum i wiele innych spraw, które nurtują nas, licealistów.  Warto dodać, że całe spotkanie w brawurowy sposób prowadził uczeń naszej szkoły – Sebastian Mihaljev.

Janek Krzywdziński

Komentarze

komentarzy

Podobne wpisy

Dzień Francuski – czyli „Chapeaux bas”

Dzień Francuski - czyli "Chapeaux bas"

Czapki z głów dla organizatorów tegorocznego Dnia francuskiego, czyli dla naszego I Liceum Ogólnokształcącego im. Wł. Broniewskiego i Powiatowego Centrum Edukacji i Kształcenia Kadr w Bolesławcu. Przedstawicielki dwu zaprzyjaźnionych placówek oświatowych przygotowały z tej okazji w naszej szkole...

Jakub Korzeniewicz w międzynarodowym etapie Olimpiady Lingwistyki Matematycznej!

Jakub Korzeniewicz w międzynarodowym etapie Olimpiady Lingwistyki Matematycznej!

Ogromnym sukcesem może pochwalić się  Jakub Korzeniewicz z klasy IVa, który został laureatem VII miejsca w XXII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Lingwistyki Matematycznej we Wrocławiu, tym samym zakwalifikował się do etapu międzynarodowego i będzie reprezentował Polskę, tym razem w stolicy Brazylii...

Książki za „Złotówkę”

Książki za "Złotówkę"

W dniach 07.04 - 19.04. w I LO odbywa się kiermasz książek używanych, pochodzących ze zbiorów szkolnej biblioteki. Prawie siedem tysięcy egzemplarzy czeka na nowe życie. Zapraszamy wszystkich, którzy za symboliczną złotówkę pragną kupić książkę popularnonaukową lub dzieło literatury pięknej, tym...