Spotkanie i selfie z Panią Minister Joanną Kluzik-Rostkowską

Spotkanie i selfie z Panią Minister Joanną Kluzik-Rostkowską

W poniedziałek, 9 lutego, duża grupa uczniów naszego liceum wraz z Panem Edwardem Florkowem wzięła udział w spotkaniu z Panią Minister Edukacji – Joanną Kluzik-Rostkowską. Uczestnicy spotkania w Teatrze Starym mogli „u samego źródła” zapytać o ciekawiące ich zagadnienia, dowiedzieć się o pracy ministerstwa ” od podszewki” i… zrobić sobie pamiątkowe selfie z Panią Minister, a to z pewnością niecodzienna okazja. Pytaliśmy o podstawę programową, o konieczność dokonywania wyborów już w gimnazjum i wiele innych spraw, które nurtują nas, licealistów.  Warto dodać, że całe spotkanie w brawurowy sposób prowadził uczeń naszej szkoły – Sebastian Mihaljev.

Janek Krzywdziński

Komentarze

komentarzy

Podobne wpisy

Wyniki rekrutacji do klas I. Gratulujemy i witamy!

Wyniki rekrutacji do klas I. Gratulujemy i witamy!

Poniżej publikujemy listy zakwalifikowanych do klas I w roku szkolnym 2024/25. Bardzo prosimy o stawienie się w szkole z oryginałami dokumentów (świadectwo i wynik egzaminu ósmoklasisty) - celem potwierdzenia woli uczenia się w I LO. Listy zakwalifikowanych do poszczególnych klas: I...

100% – to świetny wynik naszych Maturzystów! Gratulujemy i dziękujemy!

100% - to świetny wynik naszych Maturzystów! Gratulujemy i dziękujemy!

100% naszych tegorocznych Maturzystów zdało egzamin maturalny! Wynik ten należy do 124 licealistek i licealistów z 4 klas czwartych, którzy w maju przystąpili do egzaminu dojrzałości. Statystycznie każdy, oprócz przedmiotów obowiązkowych, wybierał po 3 przedmioty rozszerzone, kierując się...

Piękny koniec roku i początek wakacji!

Piękny koniec roku i początek wakacji!

W wakacyjno-letnich nastrojach pożegnaliśmy rok szkolny 2023/2024. Zaliczyć możemy go do udanych z wielu powodów. Zrealizowaliśmy to, co zaplanowaliśmy, a nawet więcej. Odnieśliśmy wiele sukcesów, tych indywidualnych i tych zespołowych. Jako szkoła mamy wiele powodów do radości i dumy, co...