Rodzice, uczniowie, przyjaciele – zapraszamy już dziś !

Rodzice, uczniowie, przyjaciele – zapraszamy już dziś !

Po raz siódmy zapraszamy na doroczny Koncert Walentynkowy, w którym zagrają i zaśpiewają nasi uczniowie. Patronować nam będzie Święty Walenty i Mała Michasia Skiba, która ma miłość, ale brakuje jej zdrowia.

Znów na scenie Teatru Starego wystąpi nasza utalentowana młodzież. We foyer będzie można obejrzeć wystawę  prac plastycznych Basi Szombary z kl. I d i fotografii Dawida Meiera z klasy II c.

Całość przygotował Samorząd Uczniowski we współpracy ze SWATEM oraz wsparciu Rady Rodziców, za co serdecznie dziękujemy, szczególnie Pani Grażynie Matczak.

A wszystko po to, abyśmy wspólnie spędzili miłe popołudnie, poczuli, że szkoła to nie tylko nauka, ale też fajna zabawa, a przede wszystkim –  Michasia, której dedykujemy ten Koncert i postaramy się wspomóc finansowo jej walkę z chorobą.

Zabieramy jutro dobry humor i portfele 🙂

Komentarze

komentarzy

Podobne wpisy

Historyczna wycieczka po angielsku

Historyczna wycieczka po angielsku

25 maja zakończyliśmy kolejny interdyscyplinarny projekt w języku angielskim w ramach cyklu "Cudze chwalicie, swego nie znacie", organizowanego od lat przez p. Leszka Idzikowskiego. Interdyscyplinarny projekt łączy w sobie komunikację w języku angielskim oraz treści związane z historią, kulturą...

Igor Szerszunowicz w finale Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka

Igor Szerszunowicz w finale Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka

Po raz kolejny Igor Szerszunowicz, uczeń klasy III a ponownie może pochwalić się ogromnym sukcesem. Został zakwalifikowany do etapu centralnego Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym. Igor znalazł się w gronie 38 uczestników z całej Polski, reprezentując nie tylko nasze...

Ludzie, miejsca, zwyczaje i smaki – wspomnienia Erasmusa z Włoch

Ludzie, miejsca, zwyczaje i smaki - wspomnienia Erasmusa z Włoch

Ostatni tydzień kwietnia nasza grupa Erasmus+ "Past roads, future ways" spędziła we Włoszech, gdzie odbyło się finalne spotkanie, kończące ponad dwuletni projekt. Oto refleksje na temat pobytu w słonecznej Italii jej uczestników.