Ty też możesz ratować życie – kurs pierwszej pomocy.

Ty też możesz ratować życie – kurs pierwszej pomocy.

Dzisiaj (18.12.2014 r.) ponad czterdziestu uczniów naszej szkoły uczyło się zasad pierwszej pomocy. Szkolenie przeprowadzili ratownicy z OSP Lazarus z Wrocławia. Zajęcia odbywały się z użyciem profesjonalnych fantomów i defibrylatorów szkoleniowych.

Dziękujemy Ochotniczej Straży Pożarnej Lazarus za przeprowadzenie kursu oraz wszystkim kursantom za zaangażowanie.

DSCF0299DSCF0296

Komentarze

komentarzy

Podobne wpisy

Gotowi na przyszłość?

Gotowi na przyszłość?

W czasie warsztatów, które odbyły się w naszej szkole 27 maja oraz 3 i 4 czerwca w ramach lokalnych aktywności związanych z realizacją projektu „NEXT - young NEET's shaping expectations for the future of Europe" młodzież z klas III analizowała zarówno wyzwania, z jakimi przyjdzie jej się wkrótce...

Orientalistki wybiegały srebro!

Orientalistki wybiegały srebro!

W poniedziałek, 10.06.2024 na terenie strzelnicy Wojskowego Klubu Sportowego „ Śląsk” we Wrocławiu odbył się Finał Dolnośląski Biegu na Orientację. Nasze dziewczęta w składzie: Oliwia Hetnar, Martyna i Maja Nikołajuk wywalczyły drużynowo srebrny medal i tytuł Vicemistrzyń Dolnego...

Podręczniki na rok szkolny 2024/2025

Podręczniki na rok szkolny 2024/2025

KLASA I Wykaz podręczników dla klas I KLASA II Wykaz podręczników dla klas II KLASA III Wykaz podręczników do klasy III KLASA IV Wykaz podręczników dla klas IV