Wycieczkowo !

Tradycyjnie już przez wakacjami klasy „ładują akumulatory” organizując kilkudniowe wycieczki. Wiadomo, że takie wyjazdy to nie tylko doskonała okazja do tego, by zintegrować klasę, zwiedzić ciekawe miejsca i obiekty, ale też odpocząć od szkolnej codzienności. W tym roku prawdziwym przebojem jest Zakopane, które wybrały aż trzy klasy : I C, I A oraz II D i  I E  (które wyruszają w ten poniedziałek).

Kraków i jego okolice zauroczyły klasę I B, tymczasem kilkudniowy pobyt nad morzem w Ustroniu – klasę II C. Kotlinę Kłodzką wybrała klasa I D, zaś wycieczka do Trójmiasta czeka od poniedziałku klasę II A.  Co prawda odległością nikt nie pobije klasy II E, która spędziła kilka dni w Londynie, ale ten wyjazd uczniowie wraz z wychowawczynią planowali od 2 lat, co wymagało niemałych zdolności logistycznych. Ale wszystko się udało.

Klasom, które już wróciły ze swoich przedwakacyjnych podróży dziękujemy ze pozdrowienia z rozlicznych miejsc,

klasom, które wyruszają w ten poniedziałek – wielu wspaniałych wrażeń i spokojnych powrotów 🙂

Komentarze

komentarzy

Podobne wpisy

Historyczna wycieczka po angielsku

Historyczna wycieczka po angielsku

25 maja zakończyliśmy kolejny interdyscyplinarny projekt w języku angielskim w ramach cyklu "Cudze chwalicie, swego nie znacie", organizowanego od lat przez p. Leszka Idzikowskiego. Interdyscyplinarny projekt łączy w sobie komunikację w języku angielskim oraz treści związane z historią, kulturą...

Igor Szerszunowicz w finale Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka

Igor Szerszunowicz w finale Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka

Po raz kolejny Igor Szerszunowicz, uczeń klasy III a ponownie może pochwalić się ogromnym sukcesem. Został zakwalifikowany do etapu centralnego Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym. Igor znalazł się w gronie 38 uczestników z całej Polski, reprezentując nie tylko nasze...

Ludzie, miejsca, zwyczaje i smaki – wspomnienia Erasmusa z Włoch

Ludzie, miejsca, zwyczaje i smaki - wspomnienia Erasmusa z Włoch

Ostatni tydzień kwietnia nasza grupa Erasmus+ "Past roads, future ways" spędziła we Włoszech, gdzie odbyło się finalne spotkanie, kończące ponad dwuletni projekt. Oto refleksje na temat pobytu w słonecznej Italii jej uczestników.