Gimnazjalistko/Gimnazjalisto

Jeśli jeszcze się wahasz z podjęciem decyzji – jaką szkołę ponadgimnazjalną wybrać, a myślisz o  edukacji w liceum, marzysz o studiach i zdobyciu wymarzonego zawodu, który przyniesie Ci satysfakcję i sukces zawodowy – to przedstawiamy Ci ofertę naszej szkoły.

Szkoły ze „Srebrną Tarczą” w Ogólnopolskim Rankingu Liceów, co oznacza, że należymy do najlepszych w Polsce.

Dlaczego :

  • ponieważ przygotujemy Cię do edukacji na wymarzonym kierunku studiów
  • ponieważ w naszej szkole odniesiesz sukcesy w naukowym ruchu olimpijskim (olimpiady i konkursy przedmiotowe)
  • będziesz uczyć się nie tylko w szkole, ale także na warsztatach na Politechnice Wrocławskiej i Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu
  • będziesz rozmawiać w obcych językach realizując wymianę uczniowską z Siegburgiem (Niemcy), Włochami oraz w trakcie projektów edukacyjnych : Comenius (Irlandia, Dania, Francja i Niemcy), Festiwal Języka Angielskiego oraz „InterKulturManagement” (Niemcy)
  • swoje talenty artystyczne wykorzystasz w trakcie wielu imprez i wydarzeń : Szkolny Teatr „Bomba”, Koncert Walentynkowy i The Voice of Pierwsze
  • zwiedzisz ciekawe miejsca razem ze Szkolnym Klubem Turystycznym
  • będziesz należeć do najlepszych sportowców w powiecie i kraju (chodzą do nas Mistrzowie Sportu)

 

Dlatego z myślą o Twoim rozwoju :

Przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie dopasowaną ofertę edukacyjną na rok szkolny 2014-2015:

  • do wyboru masz aż 27 pakietów edukacyjnych – dwa przedmioty rozszerzone przypisane są do każdej klasy, trzeci przedmiot rozszerzony – wybierasz sam ( po pierwszym semestrze klasy I)

  • będziesz doskonalić swoje umiejętności w języku obcym w trakcie lekcji oraz dodatkowych konwersatoriów językowych ( w kl. I)

Tu możesz zapoznać się z naszą szczegółową ofertą  

Jeśli masz wątpliwości czy pytania  – zadzwoń, napisz maila, przyjdź !

 

Komentarze

komentarzy

Podobne wpisy

Zmiany w podstawach programowych!

Zmiany w podstawach programowych!

Zachęcamy Rodziców oraz młodzież do zapoznania się ze zmianami w podstawach programowych. Minister Edukacji Barbara Nowacka podpisała projekty rozporządzeń zmieniających podstawę programową kształcenia ogólnego dla 18 przedmiotów w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych. Co to oznacza w...

Podręczniki na rok szkolny 2024/2025 aktualizacja!

Podręczniki na rok szkolny 2024/2025 aktualizacja!

UWAGA- aktualizacja! Ministerstwo Edukacji Narodowej uprzejmie przypomina, że zmiany w podstawie programowej zostały przygotowane tak, aby nie było konieczności wymiany podręczników. W roku szkolnym 2024/2025 i w latach kolejnych uczniowie mogą korzystać z dotychczasowych podręczników...

Wyniki rekrutacji do klas I. Gratulujemy i witamy!

Wyniki rekrutacji do klas I. Gratulujemy i witamy!

Poniżej publikujemy listy zakwalifikowanych do klas I w roku szkolnym 2024/25. Bardzo prosimy o stawienie się w szkole z oryginałami dokumentów (świadectwo i wynik egzaminu ósmoklasisty) - celem potwierdzenia woli uczenia się w I LO. Listy zakwalifikowanych do poszczególnych klas: I...