Gimnazjalistko/Gimnazjalisto

Jeśli jeszcze się wahasz z podjęciem decyzji – jaką szkołę ponadgimnazjalną wybrać, a myślisz o  edukacji w liceum, marzysz o studiach i zdobyciu wymarzonego zawodu, który przyniesie Ci satysfakcję i sukces zawodowy – to przedstawiamy Ci ofertę naszej szkoły.

Szkoły ze „Srebrną Tarczą” w Ogólnopolskim Rankingu Liceów, co oznacza, że należymy do najlepszych w Polsce.

Dlaczego :

  • ponieważ przygotujemy Cię do edukacji na wymarzonym kierunku studiów
  • ponieważ w naszej szkole odniesiesz sukcesy w naukowym ruchu olimpijskim (olimpiady i konkursy przedmiotowe)
  • będziesz uczyć się nie tylko w szkole, ale także na warsztatach na Politechnice Wrocławskiej i Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu
  • będziesz rozmawiać w obcych językach realizując wymianę uczniowską z Siegburgiem (Niemcy), Włochami oraz w trakcie projektów edukacyjnych : Comenius (Irlandia, Dania, Francja i Niemcy), Festiwal Języka Angielskiego oraz „InterKulturManagement” (Niemcy)
  • swoje talenty artystyczne wykorzystasz w trakcie wielu imprez i wydarzeń : Szkolny Teatr „Bomba”, Koncert Walentynkowy i The Voice of Pierwsze
  • zwiedzisz ciekawe miejsca razem ze Szkolnym Klubem Turystycznym
  • będziesz należeć do najlepszych sportowców w powiecie i kraju (chodzą do nas Mistrzowie Sportu)

 

Dlatego z myślą o Twoim rozwoju :

Przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie dopasowaną ofertę edukacyjną na rok szkolny 2014-2015:

  • do wyboru masz aż 27 pakietów edukacyjnych – dwa przedmioty rozszerzone przypisane są do każdej klasy, trzeci przedmiot rozszerzony – wybierasz sam ( po pierwszym semestrze klasy I)

  • będziesz doskonalić swoje umiejętności w języku obcym w trakcie lekcji oraz dodatkowych konwersatoriów językowych ( w kl. I)

Tu możesz zapoznać się z naszą szczegółową ofertą  

Jeśli masz wątpliwości czy pytania  – zadzwoń, napisz maila, przyjdź !

 

Komentarze

komentarzy

Podobne wpisy

Jan Kozioł i Dominik Lech – Mistrzami tenisa!

Jan Kozioł i Dominik Lech - Mistrzami tenisa!

Z znów mamy powód do dumy. Niedawno świętowaliśmy zwycięstwo naszych dziewcząt w tenisie stołowym, a tu kolejny sukces... tym razem Mistrzami zostali Jan Kozioł z kl. II d oraz Dominik Lech z kl. I c. 26 lutego w sali II LO odbyły się Mistrzostwa Powiatu w tenisie stołowym chłopców. Nasi...

Ważny temat – depresja!

Ważny temat - depresja!

W piątek, 23 lutego 2024 r. na zaproszenie Wojewódzkiego Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych młodzież z naszego liceum pod opieką pani pedagog Moniki Filipiak brała udział w obchodach Ogólnopolskiego Dnia Walki z Depresją. To kolejny raz kiedy mogliśmy wziąć udział w tym ważnym...

Zuzanna Miśta i Marcelina Sikorzyńska Mistrzyniami Powiatu

Zuzanna Miśta i Marcelina Sikorzyńska Mistrzyniami Powiatu

W poniedziałek, 19 marca na auli II LO  rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu w tenisie stołowym. Nasze dziewczęta  Zuzanna Miśta (z kl. II d)  i Marcelina Sikorzyńska ( z II c)  pewnie wygrały swoje mecze, zdobywając tytuł Mistrzyń Powiatu Bolesławieckiego. Nasze Mistrzynie będę...