Gimnazjalistko/Gimnazjalisto

Jeśli jeszcze się wahasz z podjęciem decyzji – jaką szkołę ponadgimnazjalną wybrać, a myślisz o  edukacji w liceum, marzysz o studiach i zdobyciu wymarzonego zawodu, który przyniesie Ci satysfakcję i sukces zawodowy – to przedstawiamy Ci ofertę naszej szkoły.

Szkoły ze „Srebrną Tarczą” w Ogólnopolskim Rankingu Liceów, co oznacza, że należymy do najlepszych w Polsce.

Dlaczego :

  • ponieważ przygotujemy Cię do edukacji na wymarzonym kierunku studiów
  • ponieważ w naszej szkole odniesiesz sukcesy w naukowym ruchu olimpijskim (olimpiady i konkursy przedmiotowe)
  • będziesz uczyć się nie tylko w szkole, ale także na warsztatach na Politechnice Wrocławskiej i Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu
  • będziesz rozmawiać w obcych językach realizując wymianę uczniowską z Siegburgiem (Niemcy), Włochami oraz w trakcie projektów edukacyjnych : Comenius (Irlandia, Dania, Francja i Niemcy), Festiwal Języka Angielskiego oraz „InterKulturManagement” (Niemcy)
  • swoje talenty artystyczne wykorzystasz w trakcie wielu imprez i wydarzeń : Szkolny Teatr „Bomba”, Koncert Walentynkowy i The Voice of Pierwsze
  • zwiedzisz ciekawe miejsca razem ze Szkolnym Klubem Turystycznym
  • będziesz należeć do najlepszych sportowców w powiecie i kraju (chodzą do nas Mistrzowie Sportu)

 

Dlatego z myślą o Twoim rozwoju :

Przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie dopasowaną ofertę edukacyjną na rok szkolny 2014-2015:

  • do wyboru masz aż 27 pakietów edukacyjnych – dwa przedmioty rozszerzone przypisane są do każdej klasy, trzeci przedmiot rozszerzony – wybierasz sam ( po pierwszym semestrze klasy I)

  • będziesz doskonalić swoje umiejętności w języku obcym w trakcie lekcji oraz dodatkowych konwersatoriów językowych ( w kl. I)

Tu możesz zapoznać się z naszą szczegółową ofertą  

Jeśli masz wątpliwości czy pytania  – zadzwoń, napisz maila, przyjdź !

 

Komentarze

komentarzy

Podobne wpisy

Zmiana organizacji ruchu!

Zmiana organizacji ruchu!

Informujemy, że od 25 maja ulega zmianie organizacja ruchu na terenie będącym w zarządzie I Liceum. W godz. od 7.00 - 16.00 korzystanie z miejsc postojowych będzie możliwe tylko dla osób posiadających identyfikatory wydane przez instytucje: I Liceum, PCEiKK, Poradnia Pedagogiczno-Psychologiczna...

„To Wy stworzyliście tę magię”

"To Wy stworzyliście tę magię"

Tymi pięknymi i wzruszającymi słowami bohater naszego "Zielonego Koncertu" Filip Piaskowski wraz z Rodzicami podziękował za organizację wydarzenia, które miało miejsce 18 kwietnia 2026 roku w Teatrze Starym. Kolejny raz udało nam się wspólnymi siłami społeczności szkolnej, przyjaciół i...

Goście z Hiszpanii

Goście z Hiszpanii

Za nami kolejna wymiana uczniowska, tym razem ze szkołą partnerską w hiszpańskiej Andaluzji, organizowana przez nauczycielkę języka hiszpańskiego Bognę Łasicę i nauczycielkę języka angielskiego Magdalenę Zientarę. W dniach 25-29 kwietnia 2026 roku gościliśmy grupę dwanaściorga uczniów i dwóch...