Gimnazjalistko/Gimnazjalisto

Jeśli jeszcze się wahasz z podjęciem decyzji – jaką szkołę ponadgimnazjalną wybrać, a myślisz o  edukacji w liceum, marzysz o studiach i zdobyciu wymarzonego zawodu, który przyniesie Ci satysfakcję i sukces zawodowy – to przedstawiamy Ci ofertę naszej szkoły.

Szkoły ze „Srebrną Tarczą” w Ogólnopolskim Rankingu Liceów, co oznacza, że należymy do najlepszych w Polsce.

Dlaczego :

  • ponieważ przygotujemy Cię do edukacji na wymarzonym kierunku studiów
  • ponieważ w naszej szkole odniesiesz sukcesy w naukowym ruchu olimpijskim (olimpiady i konkursy przedmiotowe)
  • będziesz uczyć się nie tylko w szkole, ale także na warsztatach na Politechnice Wrocławskiej i Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu
  • będziesz rozmawiać w obcych językach realizując wymianę uczniowską z Siegburgiem (Niemcy), Włochami oraz w trakcie projektów edukacyjnych : Comenius (Irlandia, Dania, Francja i Niemcy), Festiwal Języka Angielskiego oraz „InterKulturManagement” (Niemcy)
  • swoje talenty artystyczne wykorzystasz w trakcie wielu imprez i wydarzeń : Szkolny Teatr „Bomba”, Koncert Walentynkowy i The Voice of Pierwsze
  • zwiedzisz ciekawe miejsca razem ze Szkolnym Klubem Turystycznym
  • będziesz należeć do najlepszych sportowców w powiecie i kraju (chodzą do nas Mistrzowie Sportu)

 

Dlatego z myślą o Twoim rozwoju :

Przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie dopasowaną ofertę edukacyjną na rok szkolny 2014-2015:

  • do wyboru masz aż 27 pakietów edukacyjnych – dwa przedmioty rozszerzone przypisane są do każdej klasy, trzeci przedmiot rozszerzony – wybierasz sam ( po pierwszym semestrze klasy I)

  • będziesz doskonalić swoje umiejętności w języku obcym w trakcie lekcji oraz dodatkowych konwersatoriów językowych ( w kl. I)

Tu możesz zapoznać się z naszą szczegółową ofertą  

Jeśli masz wątpliwości czy pytania  – zadzwoń, napisz maila, przyjdź !

 

Komentarze

komentarzy

Podobne wpisy

Historyczna wycieczka po angielsku

Historyczna wycieczka po angielsku

25 maja zakończyliśmy kolejny interdyscyplinarny projekt w języku angielskim w ramach cyklu "Cudze chwalicie, swego nie znacie", organizowanego od lat przez p. Leszka Idzikowskiego. Interdyscyplinarny projekt łączy w sobie komunikację w języku angielskim oraz treści związane z historią, kulturą...

Igor Szerszunowicz w finale Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka

Igor Szerszunowicz w finale Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka

Po raz kolejny Igor Szerszunowicz, uczeń klasy III a ponownie może pochwalić się ogromnym sukcesem. Został zakwalifikowany do etapu centralnego Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym. Igor znalazł się w gronie 38 uczestników z całej Polski, reprezentując nie tylko nasze...

Ludzie, miejsca, zwyczaje i smaki – wspomnienia Erasmusa z Włoch

Ludzie, miejsca, zwyczaje i smaki - wspomnienia Erasmusa z Włoch

Ostatni tydzień kwietnia nasza grupa Erasmus+ "Past roads, future ways" spędziła we Włoszech, gdzie odbyło się finalne spotkanie, kończące ponad dwuletni projekt. Oto refleksje na temat pobytu w słonecznej Italii jej uczestników.