Wkrótce wybory. Oto nasi Kandydaci

Wkrótce wybory. Oto nasi Kandydaci

W szkole trwa kampania do Rady Samorządu. O szefowanie starają się: Patrycja Pawlus z kl. II C i Kacper Gajda z kl. II B. Za nami debata wyborcza, w której mieliśmy szansę poznać sylwetki Kandydatów oraz ich programy.

Wybory już 29 października. Zachęcamy Wszystkich do głosowania.

Poniżej prezentujemy to, co Kandydaci na Przewodniczącą/Przewodniczącego Rady Samorządu – napisali o sobie.

Nazywam się Kacper Gajda, jestem z klasy 2B. Zawsze staram się być rzetelnym i otwartym na innych ludzi oraz ich potrzeby. Chętnie porozmawiam z każdym na temat organizacji życia naszej społeczności i aktualnych problemów. W pracy dla Samorządu Uczniowskiego mam spore doświadczenie. W mijającej kadencji RSU pełniłem funkcję sekretarza, dbając o pełną dokumentację działań. Nie używam sloganów i nie składam obietnic bez pokrycia. Swoją pracę mam zamiar oprzeć przede wszystkim na konsultacjach i realizacji naszego wspólnego pomysłu na szkołę. Proponuję organizację spotkań, na które zaproszony będzie każdy uczeń. Będą one dotyczyły najważniejszych wydarzeń szkolnych, a w ich trakcie każdy będzie mógł zaprezentować swoje pomysły. Moim drugim celem będzie większe zaangażowanie uczniów w działania Samorządu. Uważam, że kluczem do tego jest lepszy system organizacji struktur Samorządu Uczniowskiego i sposób informowania uczniów. Pragnę, aby każdy miał jeszcze większy wpływ na rozwój samorządności w naszej szkole.

Hej, nazywam się Patrycja Pawlus. Uczęszczam do klasy 2 c. Jestem osobą kreatywną, ambitną, rzetelną, gotową do działania i niesienia pomocy. Swój wolny czas spędzam z rodziną (mam dwójkę starszego rodzeństwa), moim psem Niutonem lub rozwijając swoją pasję, czyli taniec. Od 6 lat tańczę w Zespole Pieśni i Tańca „Mały Bolesławiec” przy Młodzieżowym Domu Kultury. Dzięki szkolnemu chórowi „Synkopa II” rozwijam swoje zdolności wokalne oraz nawiązuję nowe znajomości.

     Od początku mojej edukacji jestem związana z samorządem ( w gimnazjum byłam przewodniczącą ). Uczestniczyłam w kursie animatorskim, który na pewno pomoże mi w organizacji samorządu, jak i różnego rodzaju wydarzeń. Chciałabym też poinformować Was, że zostałam tegoroczną Ambasadorką akcji „Czytaj.pl” w naszej szkole. W związku z tym, planuję promować czytanie książek w bardzo ciekawy i oryginalny sposób.
Jestem otwarta na Wasze pomysły, które chciałabym realizować na równi z moimi ideami oraz chciałabym zintegrować całą szkołę. Mam nadzieję, że dacie mi szansę i oddacie na mnie swój głos.

Komentarze

komentarzy